1- Yurtdışına davetiye siparişi verebiliyor muyum? 

Tabiki:) Siparişinizi sitemiz üzerinden oluşturduktan sonra size verilen sipariş numarası ile bizimle iletişime geçiniz. Size kargo bedeli ile beraber ileteceğimiz tutarın ödemesini Western Union ya da PayPal üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Ardından siparişinizi işleme alıyoruz. 

 

2- Kredi kartı ile alışveriş yapabiliyor muyum? 

Evet :)  Siparişinizi internet sitemiz üzerinden ya da info@savethedate.com.tr mail adresi üzerinden oluşturduktan sonra size vereceğimiz link üzerinden kredi kartınızla ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir. 

3- Ne kadar sürede teslim ediyorsunuz?

Sipariş detayına göre çok değişkenlik göstermekle birlikte ort. 7-15 gün içerisinde kargo gönderimi için hazırlanmış oluyor. Ancak bu sezonun iyice kendini gösterdiği Nisan-Mayıs-Haziran aylarında 20-25 güne kadar çıkabiliyor. O sebeple siparişlerinizi olabildiğince erken vermeye çalışın :) Acil durumlar için de mutlaka siparişiniz öncesi bizlerle iletişime geçip müsaitlik sorabilirseniz çok seviniriz. Aksi takdirde bazı durumlarda istemeyerek sizi geri çevirmek zorunda kalıyoruz :(

4- Kişiye özel davetiye tasarımı yapıyor musunuz? 

Beğendiğiniz modelin görselini bizlerle paylaşırsanız Save The Date dokunuşuyla size özel hale getirebiliriz. 

5- Beğendiğim modelin zarf rengini değiştirebiliyor muyum?

Davetiye modelinizdeki tüm elementleri sizin zevkinize göre tasarlayabiliyoruz. İstediğiniz bir modeli dilediğiniz zarf, kurdele ya da mühür rengi ile beraber tasarlayabilirsiniz. 

6- Mühürleri ayrı satıyor musunuz? 

Evet, mühürleri bizim kendi tasarımlarımızdan biri ile ya da baş harflerinizden oluşan bir tasarım ile hazırlayıp size gönderimini sağlıyoruz. Size sadece bantını çıkarıp davetiyenize ya da hediyeliğinize yapıştırması kalıyor. 

7- İadeler 

Ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğu ve tekrar değerlendirilmesi mümkün olmadığı için tasarım onayınız sonrası üretilen ya da teslim alınan ürünlerin iadesi mümkün değildir. 

Aklınıza takılan tüm sorular için bize info@savethedate.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Sevgiler

Save The Date 

MAIL: info@savethedate.com.tr 

TELEFON: +90 554 894 6568

@savethedate.tr

BÜLTEN

KURUMSAL

Kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak için hemen abone olun!
  • Save The Date Instagram
  • Save The Date Facebook