Merhabalar Ben MERVE CİNAY,

 

Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra etrafımdaki birçok mezun gibi Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarında çalıştım. 8 seneye yakın kurumsal tecrübem sırasında yaratıcı ve bir şeyler üretmek isteyen yanım hep hayalimdeki meslek olan düğün organizasyon planlamacısı olmak için beni motive etmeye devam etti. Bu ilgimi ve merakımı önce kendi düğünümde denemeye karar verdim ve her bir detayıyla kendim ilgilendim.

 

Düğün sonrası aldığım güzel yorumlar beni daha da motive etti ve 5 ay sonra işimden istifa edip Save The Date için kolları sıvadım ancak detaycılığım ve yaratıcı yanım kırtasiye aşkı ile birleşince organizasyon yerine düğün detaylarına odaklanmaya karar verdim ve yaklaşık bir senedir sizler için davetiye, nikah şekeri gibi keyifli detaylar tasarlıyoruz.

 

Kısa bir zaman içerisinde sadece home office olarak evin bir odasında başlayan Save The Date kabına sığmadı ve önce Türkiye’de ardından Avrupa’da birçok düğünün detaylarını hazırlama şansı yakaladı. Çok kısa bir zamanda tahminimizden daha da çok yoğun bir ilgiyle karşılaşmanın verdiği haz bizi her gece ayakta tutmaya devam etti ve yeni projeler üretmeye büyük bir hızla da devam ediyoruz.

 

Save The Date olarak hayatınızda açılan her yeni sayfada en az sizin hissettiğiniz heyecan kadar ben ve küçük ekibim de büyük bir heyecanla davetiyelerinizi ve hediyeliklerinizi hazırlıyor:) ve bunların kusursuz olması için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

En kısa zamanda tanışmak dileğiyle..

 

Sevgiler

Merve

Owner & Designer Save The Date 

MAIL: info@savethedate.com.tr 

TELEFON: +90 554 894 6568

@savethedate.tr

BÜLTEN

KURUMSAL

Kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak için hemen abone olun!
  • Save The Date Instagram
  • Save The Date Facebook