Save The Date kişisel ve kurumsal davetlerde özgün ve zamansız detayların peşinde olan müşteriler için yola çıkmış genç ve profesyonel bir markadır.

 

Minimalist tasarım yaklaşımını benimseyen ve doğadan ilham alan Save The Date, hassasiyet ve özveriyle en kaliteli malzemeler ile davetlerinizin bir parçası olmak için kurulmuştur. 

 

Bir detay yaratıcısı olarak hedefimiz, yalın ve çarpıcı bir yaklaşımı benimseyerek davetlerinizin bir parçası olmak ve hikayenizde size eşlik eden güvenilir bir partner olmak...

8224994c-6508-4fe3-802b-423aecfe26bb.jpe

KURUCUMUZ

MERVE CİNAY

Merhabalar Ben MERVE CİNAY,

 

Save The Date markasını 2018 yılında  çok sevdiğim bir bahar günü, uzun yıllardır içerisinde bulunduğum kurumsal hayatı arkamda bırakarak kurdum. 

 

Detaycılığım ve yaratıcı yanım kırtasiye aşkı ile birleşince başlarda organizasyon firması olarak çıkılan bu yol yerini detay yaratıcılığına bıraktı. 

 

Home office olarak evin bir odasında başlayan Save The Date çok kısa bir sürede önce Türkiye’de ardından Avrupa’da birçok düğünün detaylarını hazırlama şansı yakaladı. 

 

Save The Date olarak hayatınızda açılan her yeni sayfada en az sizin hissettiğiniz heyecan kadar ben ve küçük ekibim de büyük bir heyecanla davetiyelerinizi ve hediyeliklerinizi hazırlıyor:) ve bunların kusursuz olması için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

En kısa zamanda tanışmak dileğiyle..

 

Sevgiler

Merve