Untitled-1_low res.jpg

NEDEN BİZ?

ÖZGÜN TASARIM ANLAYIŞI

Tasarladığımız tüm detaylarda modern ve klasik yaklaşımdan ve  doğadan ilham alıyoruz. En yenilikçi tasarımcıların elementlerini zamansız ve sadenin zarafetiyle harmanlıyoruz. Bizler için şıklık detaylarda da önemlidir. Az elementle öz şıklığı bulmanın peşindeyiz.

KALİTE ALGIMIZ

Ürünlerimizin çiftlerimizin beklediği kalitede olması bizler için çok önemli. Ürettiğimiz her detayın içinize sinmesi için büyük özenle yapılmaktadır. Tedarikçilerimizi belirlediğimiz kalite standartlarına göre seçmekteyiz. Kalite ve istenilen konseptin ulaşılabilir fiyat ile oluşması her zaman önceliktir. 

TÜM DETAYLAR TEK PLATFORMDA

Bir detay yaratıcısı olarak akılda kalıcı izlenim bırakan ürünler hazırlamaya gayret ediyoruz. Geniş baskılı ürünler, hediyelik ve aksesuar yelpazesi ile tüm detaylarınızı tek bir platform üzerinden oluşturabiliyorsunuz. Tüm süreçlerimiz ve kullandığımız elementler bize ait, çoğu da el üretimi olduğu için anlatmak istediğiniz hikayenizi tüm detaylarıyla beraber hazırlıyoruz. 

Snapseed%2034_edited.jpg

ÜRÜN SEÇİMİ

Sunduğumuz geniş davetiye, hediyelik ve aksesuar seçeneklerinden size uygun olanları seçerek başlayın.

FİYATLANDIRMA

Hediyelik ve diğer aksesuarların tümünün fiyatlarını internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Üzerinde netleştirilmesi gerken birçok detayı olduğundan davetiye seçiminiz sonrası fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz ya da fiyat listemize buradan ulaşarak fikir edinebilirsiniz.

SATIN ALMA

Hediyelik ve diğer aksesuarları web sitemiz üzerinden beklemeden satın alabilirsiniz. Davetiyede ise size ilettiğimiz sipariş formunda yer alan ve sadece size özel oluşturulan link ile satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. 

TASARIM

Satın alım işlemi tamamlandıktan sonra vermiş olduğunuz detaylar üzerinden tasarımınız hazırlanır. 

ÜRETİM VE KARGO

Tasarımla ilgili tüm detaylar onaylandıktan sonra üretim ve baskı aşamasına geçilir. Üretim tamamlandıktan sonra anlaşmalı kargo firmalarımızdan biri ile gönderim sağlanır.

DSCF3970_edited.jpg

ÖNE ÇIKANLAR